מי אנחנו

המתכונים המשמשים אותנו עוברים במשפחה מדור לדור ומתבטאים בטעמם המיוחד המשלב אוכל אותנטי מעדות שונות: מרוקאי, עיראקי, בוכרי ועוד.

באפשרותנו להציע מגוון רחב של תפריטים המותאמים אישית לטעמו של כל לקוח ולמענה על כל צרכיו ורצונותיו. לדוגמא:

ארוחות בוקר חלביות, מוזלי, קישים וגבינות.

ארוחות צהריים בשריות הכוללות תבשילי בשר מיוחדים, ומזנון לישיבות דירקטוריות הכולל: סלמון, בשר טלה, כדורי בשר ברוטב עגבניות, פרגיות ברוטב יין לבן, בשר ברוטב יין אדום ושזיפים ועוד.

אם טרם טעמתם את האוכל שיגרום לבלוטות הטעם שלכם לחשוב שהגיעו לגן עדן, שאולי, מנהל העסק, יגיע אליכם בתיאום מראש ותוכלו להתרשם בעצמכם מהטעמים המיוחדים אותם מציע הקייטרינג.

בין אם מדובר בכנסים, אירועים, ישיבות הנהלה, ודירקטוריונים, או בשבתות חתן, ימי הולדת ובריתות

אנו נדאג לכם לסעודת מלכים של אוכל ביתי כמו שרק אמא יודעת להכין.

המטעמים של אמא מביאים לכם את הריחות והניחוחות של אוכל ביתי ויגרמו לכל חושיכם להתעורר. אנו מקפידים על שימוש במזון איכותי וטרי ועל הכנה בהמון המון חום ואהבה. מי אמר שלהזמין קייטרינג חייב לתת הרגשה אחרת משל הבית? אנו נדאג שלא תרגישו בהבדל בין אוכל מוכן לזיכרונות מטעמי אמכם.

עם כל שפע הבחירות המוצע לנו, מתעורר הגעגוע לאוכל ביתי וחם, אוכל מבושל בעל טעמים עשירים, ניחוחות של תבלינים מיוחדים וטעם אותנטי. קייטרינג המטעמים של אמא מספק את כל אלה.

המטעמים של אמא מספק שירותי קייטרינג בשרון מזה 7 שנים ומעניק שירות הן לאירועים פרטיים והן לאירועים עסקיים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא חלק מהגופים הגדולים במדינה כגון: בנק לאומי, משרד הבריאות, בנק הפועלים ועוד.

המטעמים של אמא מספק קייטרינג למגוון אירועים והופך אותו לחגיגה של כל החושים. בין השאר אנו נותנים שירותי קייטרינג לסדנאות, ימי הדרכה, ישיבות דירקטוריון, כנסים והרמות כוסית ועוד.

11.jpg